nh1nh2

NH Collection Olomouc Congress

Legionářská 21, 779 00, Olomouc (místo konání kongresu)

NH Collection Olomouc Congress se nachází vedle Androva stadionu, přibližně 10 minut pěšky od historického centra Olomouce. Nabízí moderní fitness a wellness centrum a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají příslušenství pro přípravu čaje a kávy, satelitní TV a širokou nabídku polštářů.

Fitness a wellness centrum se nachází ve sportovním a wellness centru Omega, které je spojené s hotelem podzemní chodbou. Hosté si mohou zacvičit ve fitness centru zdarma. V neděli je zdarma možný pozdní check-out až do 17:00.

Jednolůžkový pokoj SUPERIOR: 2 500 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR: 2 660 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

clarion1clarion2

Clarion Congress Hotel Olomouc

Jeremenkova 36, Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc byl otevřen v září 2013 a nachází 100 metrů od hlavního vlakového nádraží. Nabízí restauraci, lobby bar a wellness centrum s pivnímí lázněmi, vířivkou, saunami a masážemi. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Hosté ubytovaní na 2 a více nocí obdrží 1 volný vstup do wellness centra.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 35 min, autem cca 10 min

Jednolůžkový pokoj: 2 100 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 500 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

nahrade1nahrade2

Hotel Penzion Na Hradě

Michalská 4, 779 00 Olomouc

Hotel Penzion Na Hradě se nachází přímo v centru města Olomouce. Hotel je obklopen historickými budovami a vzdálen cca 150 m od olomoucké radnice s orlojem, sloupu Nejsvětější Trojice a kaple sv. Jana Sarkandra. Mezi zajímavosti penzionu patří vlastní vinný sklípek vhodný k pořádání soukromých jednání a oslav, který ocení především příznivci dobrého a kvalitního vína.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 15 min, autem cca 5 min

Jednolůžkový pokoj: 1 850 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 250 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

arigone1arigone2

Hotel Arigone

Mahlerova 19, Olomouc

Penzion Arigone se nachází v historickém centru Olomouce, 20 metrů od Horního náměstí se Sloupem Nejsvětější Trojice, který je pod ochranou organizace UNESCO. Na požádání jsou zajišťovány relaxační masáže. Penzion stojí 150 metrů od tramvajové zastávky Náměstí Republiky a 30 km od hradu Bouzov. Navštívit můžete také místní zoo a areál Svatý kopeček vzdálené od penzionu 9 km.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 15 min, autem cca 7 min

Jednolůžkový pokoj: 1 900 – 1 990 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 150 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

alley1alley2

Hotel Alley

Michalské stromořadí 1061, Olomouc

Hotel Alley najdete přímo v srdci Olomouce, v klidném prostředí městského parku. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované. Součástí hotelu je fitness a relax centrum, parkovat můžete na hlídaném hotelovém parkovišti. Vzdálenost do centra města, kde si můžete kromě jiného prohlédnout jednu ze světových památek UNESCO - Sloup nejsvětější trojice, je necelých pět minut chůze od našeho hotelu. V blízkosti hotelu se rovněž nachází Univerzita Palackého a také mnoho restaurací, barů a obchodů.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 20 min, autem cca 10 min

Jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 600 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

trinity1trinity2

Hotel Trinity

Pavelčákova 22, Olomouc

Hotel Trinity /bývalý název GEMO/ Vás osloví krásnými pokoji a kvalitními hotelovými službami v centru Olomouce a má vlastní parkoviště u hotelu. Restaurace s nabídkou a la carte i poledních menu, designové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací v letním období nabízí pohodlné ubytování v centru Hané. Nabídka masáží.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 15 min, autem cca 7 min

Jednolůžkový pokoj: 1 930 - 2 150 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 450 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

ibis1ibis2

Hotel Ibis Olomouc Centre

Wolkerova 1197/29, Olomouc

Ibis Olomouc Centre se nachází na klidném místě, 7 minut chůze od historického centra Olomouce, kde najdete známý Sloup nejsvětější trojice zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO. Má bezplatné Wi-Fi a restauraci, která nabízí středomořskou kuchyni. Nabízí moderní a elegantní pokoje se satelitní TV.

Vzdálenost od místa konání: pěšky cca 23 min, autem cca 7 min

Jednolůžkový pokoj: 1 980 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH

Dvoulůžkový pokoj: 2 200 Kč/pokoj a noc, vč. snídaně a DPH